bg_image
image
image

Aktualizacja PrestaShop

Aktualizacja PrestaShop wymaga nie tylko wiedzy programistycznej, ale także dobrej znajomości oprogramowania PrestaShop. Nie jest to łatwe zadanie jeśli mamy do czynienia z aktualizacją sklepu, którą dzieli kilka wersji, dlatego tak bardzo jest ważna wiedza, którą dysponujemy.

Jeśli nie chce, aby Twoi klienci uciekli z Twojego sklepu i poszli do konkurencji ze względu na wygląd graficzny Twojej strony bądź nieintuicyjne przyciski. Skontaktuj się z nami. Odświeżymy Twój sklep, dzięki czemu będziesz cieszyć się większymi zyskami.

Każdy klient kupując jakikolwiek produkt, decyduje się na jego zakup chociaż by przez zachęcający wygląd. Klient jest wzrokowcem, dlatego musisz przykuć jego uwagę stroną i grafikami dostosowanymi do aktualnych trendów.

I Etap

Wykonujemy kopię sklepu i aktualizujemy ją na naszym serwerze roboczy, aby klienci nadal mogli dokonywać zakupu na Państwa stronie.

II Etap

Aktualizujemy wersję sklepu. W panelu PrestaShop dostosowujemy bazę danych, np. kategorie, produkty, zamówienia, dane klientów.

III Etap

Aktualizacja grafiki sklepu w przypadku zmiany, np z wersji 1.6 do 1.7. Aktualizacja wiąże się ze zmianą szablonu albo wdrożeniem nowej grafiki.

IV Etap

Wykonujemy testy funkcjonalności. Przesyłamy Państwu wersję roboczą, aby sami mogli Państwo ocenić czy spełnia swoją rolę i funkcjonuje jak należy.

V Etap

Po zaakceptowaniu wersji roboczej Państwa sklepu ustalamy termin wprowadzenia aktualizacji, który wymaga przerwy technicznej, ok. 3 - 4 h.

VI Etap

Po wykonaniu wszystkich niezbędnych prac na Państwa sklepie, sklep zostaje przeniesiony na Państwa domenę. Jest w pełni funkcjonalny.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny