bg_image
image
image

Abonament PrestaShop

Prowadzisz sklep internetowy i szukasz wsparcia technicznego dla Twojego biznesu? Jesteśmy specjalistami od PrestaShop. Szukasz specjalistów, którzy będą czuwać nad działaniem Twojej strony i zareagują kiedy wystąpi w niej jakiś błąd? A może chcesz wprowadzać nowe rozwiązania i zależy Ci na tym aby zmieniać i aktualizować Twój sklep? Opcja abonamentu jest dla Ciebie jeśli, na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco.

Jakie usługi obejmuje abonament?
Jak działa usługa abonamentowa?

Opieka nad stroną rozliczana jest co miesiąc, w ramach abonamentu otrzymujesz określoną liczbę godzin pracy programisty, które możesz wykorzystać na dowolne działania. Na bieżąco będziesz informowany jak można udoskonalić Twój sklep. Wykupując opcję abonamentową, masz pewność, że na bieżąco będą usuwane problemy techniczne Twojej strony. A w sprawach konsultacji zawsze znajdziemy dla Ciebie czas.

Dla kogo jest opcja abonamentowa?

Opcja abonamentowa jest dla każdego. Jeśli zależy Ci, aby Twój sklep funkcjonował na najwyższym poziomie i działał bez zarzutów, to usługa abonamentowa jest właśnie dla Ciebie. Abonament jest świetną opcją dla osób, które nie współpracują na stałe z programistami ze względów finansowych, bądź ich pełnoetatowa pomoc nie jest im potrzebna. Nasi specjaliści zawsze znajdą dla Ciebie czas.

img
img

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny