bg_image
image
image

Systemy dedykowane

Gotowe rozwiązania informatyczne często nie spełniają wymagań naszych klientów. W takim przypadku, aby spełnić ich oczekiwania jedynym rozwiązaniem jest stworzenie systemu od podstaw. Wiaże się to z większymi kosztami i trwa dłużej, jednak pozwala nam stworzyć system dopasowany do jego potrzeb.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać indywidualne oprogramowanie według potrzeb klienta. Warto zastanowić się nad tym przedsięwzięciem, ponieważ system dedykowany jest inwestycją na wiele lat. Dzięki zastosowaniu nowego oprogramowania nasi klienci zauważyli usprawnienie działania ich przedsiębiorstw.

Tworzenie systemu podzielone jest na etapy, gdzie powstają wydzielone moduły systemu. Z jednej strony pozwala to na szybsze przedstawienie klientowi wykonanej pracy, umożliwiając wporwadzenie zmian. Z drugiej strony natomiast przystosowanie pracowników do nowego narzędzia przebiega sprawniej.

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego bądź przez numer telefonu i opisz nam temat wdrożenia. Przedstawimy Ci szczegółowo kosztorys, a gdy będziesz zdecydowany podpiszemy umowę.

I Etap

Pierwszy etap polega na zbadaniu potrzeb i procesów biznesowych.

II Etap

Klientowi przedstawiana jest dokładna specyfikacja systemu.

III Etap

Po akceptacji projektu, dokumentacja trafia do programistów.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny