bg_image
image
image

Wizytówka

Czym jest wizytówka?

Wizytówka jest pierwszą rzeczą, z jaką styka się Twój partner biznesowy, dlatego powinna być przejrzysta i robić wrażenie. Zajmiemy się projektem Twojej wizytówki, która zapadnie w pamięci nie jednego klienta.

Projekt wizytówki

Najważniejszym zadaniem wizytówki jest przekazanie danych kontaktowych. Znajdują się na niej podstawowe informacje takie jak: nazwa firmy, imię i nazwisko, stanowisko, numer telefonu oraz e-mail. Przy projektowaniu wizytówki bierzemy pod uwagę branże w jakiej działasz, dodajemy motyw graficzny i łączymy wszystko w spójną całość.

Twoja wizytówka powinna mieć wymiary 90x 50mm lub 85x 55mm. Jeśli nie masz pomysłu na jej wizualiację, doradzimy Ci jak najlepiej wyeksponować najważniejsze walory Twojego biznesu. Przedstawimy Ci projekt naniesiemy ewentualne poprawki i możesz się cieszyć doskonałą wizytówką.

Ulotka

Czym jest ulotka?

Ulotka to jedna z najważniejszych form reklamy. Jeśli chcesz przekazać informacje swoim klientom, poinformować ich o promocjach, zmianie lokalizacji lub cennika pozwól nam stworzyć idealną ulotkę.

Często ulotki, które trafią w nasze ręce lądują prosto do kosza, nie czytamy ich treści bo nie przykuły naszej uwagi. Nasza firma zadba o oprawę graficzną oraz krótki, ale ciekawy tekst. Ulotka powinna zawierać wszystkie ważne informacje ale być krótka i przejrzysta.

img
img

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny